Ana Sayfa
Hunter Hakkında
Hakkımızda
Ürünler
Filmler
OEM Ekipmanlar
Hunter Haberler
Barış Makina Aktiviteler
Distribütörlükler
2. El Makinalar
Projelendirme
E-Bülten
Referanslarımız
Teknik Servis
İletişim
Diğer Hunter Siteleri

Şirket 
Şirket
Fabrikalar
Ürünler
Departmanlar
Müşteriler
Ödüller

 

Hunter Engineering USA dünyanın en büyük servis ekipmanları üreticisidir. Ürettiği tüm makineler HUNTER tarafından dizayn edilir,projelendirilir ve üretilir. Hunter dünyada kendi elektroniğini üreten tek firmadır. Tüm mekanik, elektronik, software vb. işlemler hepsi şirket içinde yapılmaktadır.

Hunter Amerika'da servis ekipmanları pazarında %80 pazar payına sahiptir. Kısaca Amerikada tek söz sahibidir.

Yandaki resimde Hunter genel merkezi görünmektedir.

 
  Hunter araştırma ve geliştirme takımı dünyada birçok ödül almıştır.Mekanik,elektrik ve software mühendisleri yüzlerce patentten sorumludur. Bu özellikler Hunter ürünlerini piyasada en çok aranan ürün haline getirmiştir.

Hunter dünyada oto ve kamyon üreticilerinin ve srvislerinin,lastik üreticilerinin ve servislerinin hep birinci tercihi olmuştur.Dünyanın en önemli OEM araştırma geliştirme ve test merkezlerinde Hunter kullanılmaktadır. Örneğin Chrysler, Ford, General Motors, BMW, Mercedes Benz, VW/ AUDİ, Bentley, Ferrari, Porsche, Volvo vb, merkezlerde ve servislerinde kullanılmaktadır.

Amerikan ordusu tüm servislerinde sadece HUNTER ekipmanlarını tercih etmektedir. 

 

1946 yılında Lee Hunter fabrikayı açtığından beri otomotiv servis ekipmanlarında en önemli yenilik ve buluşları bu firma gerçekleştirmiş ve sektörün hep lideri olmuştur.Hunter Genel Filmi izlemek isterseniz Flash Player 8 veya daha üst versiyonu gerekir. Eğer çalışmazsa lütfen Flash player Yükleyiniz.

 

     
 
     
© 2010 Hunter Engineering Company

Ana Sayfa