Hunter Türkiye

 

Öndüzen Ayar Makinaları

  <BROŞÜRÜ GÖR>

HawkEye™ Elite Windows Kelepçesiz ve Hedefsiz Öndüzen Cihazı ( Tüm İşlemler 90 Saniyede)

HawkEye ELİTE 4 kameralı WİNDOWS öndüzen makinası dünyada en son çıkan teknolojidir. 4 adet 20 milyon pixel camera ,
Dünyanın en uzun ve geniş açıyla gören kamera sistemi. Yeni geliştirilen sistem lastiklere takılıyor ve janta zarar vermiyor.
Teknisyenlerin en büyük sıkıntısı kelepçeleri janta oturtmaktı artık lastiğe takmak çok hızlı. En son HUNTER programında binlerce
Görsel ve tanıtım filmi eklenmiştir.  <BROŞÜRÜ GÖR>

HawkEye™ 4 ve 2 Kameralı Windows Yüksek Çözünürlü Dijital Görüntülü Kameralı rot ayar cihazları

HawkEye 4 kameralı Windows rot ayar cihazları dünyanın en gelişmiş ,uzun mesafe ve geniş açılı görüntüye sahip kameraları ile donatılmıştır. Kullanılan kamera teknolojisi Hunter patentindedir. Her bir lastik için bir kamera olması makina ölçüm hızını çok hızlandırmıştır. Hawk Eye öndüzen cihazları en hızlı ve en hassas ölçümü benzersiz garanti etmektedir. dünyadaki tüm lastik ve otomotiv firmalarından onay almış ve Amerikada %80 pazar payına sahiptir. Hunter 2 kameralı ekonomik Windows Programlı rot ayar cihazlarıda üretmektedir.  <BROŞÜRÜ GÖR>

Hawkeye Proalign Sistem Ekonomik Rot Ayar Cihazları

Hawk Eye Linux işletim sistemli rot ayar cihazları en düşük yatırımla Hunter kalitesini lastik ve otomotiv servislerine taşıyor. Linux endüstriyel bilgisayar sistemiyle devamlı yaşanan program çökmesi,elektrik problemleri gibi tüm sorunları yok ediyoruz.
* ProAlign ve Linux sayesinde araç bilgileri kartuş ile yenilenebilir.
* Linux sistemi sayesinde, sistemde olan değişiklikler yüzünden rot ayar yazılımı etkilenmez
Hem 4 kamera Linux hemde 2 kamera linux sistemler mevcuttur.

  <BROŞÜRÜ GÖR>

Profesyonel Ağır Vasıta TIR, KAMYON, OTOBÜS Rot Ayar Cihazları

Hunter Ağır Vasıta rot ayar cihazları 60 adet dingil konfigrasyon programına sahiptir. Treyler ve kamyonlarda her dingil için ayrı özel programa sahiptir. Sektördeki tek profesyonel ağır vasıta rot ayar cihazıdır. Diğer rot ayar cihazları genelde oto grubu makinaların kamyona grubuna dönüştürülmesi ile oluşur. Bu cihazlar ağır vasıtada gerekli hassasiyetle ölçüm yapamaz. Hunter dünyanın en eski rot ayar cihazları üreticisidir. Ayrıca Amerikadaki Tır ve Kamyonların dingil mesafelerinin çok uzun olması bu cihaz kameralarının en kuvvetli takılmasını sağlamıştır. Hunter ağır vasıta rot ayar cihazları kameraları 25 metre üzerinde ölçüm yapmaktadır.

Videolar


HUNTER DSP 700 Dünyada En Son Çıkan CCD Teknolojisi

Hunter araştırma geliştirmeyi hiç durmadan devam ettiriyor ve kendini yeniliyor. Yeni çıkardığı CCD 6 veya 8 sansör öndüzen cihazlarıyla aracı kaldırmadan sıfırlama yapılabiliyor. Bu dünyada ccd kafalı sistem cihazlarda yine bir ilk ve patenti Hunter firmasına ait. DSP 700 satışına başlanmıştır.
  <BROŞÜRÜ GÖR>

 

 


Hunter Öndüzen Ayar Cihazları Aksesuar Kataloğu

Bu broşürde tüm ekstra öndüzen aksesuarlarını bulacaksınız.